Jak stáhnout video z youtube?

Na youtube jsem stáhl už tisíce písniček, ale i videí. V tomto návodu vysvětlíme, jak stáhnout video z youtube.

Ze všeho nejdříve je důležité najít službu, která stahování umožňuje. To jsem samozřejmě udělal za Vás a vybral jsem dle mého nejlepší stránku, kterou jsem mohl. Nemá žádné omezení (rychlosti stahování) a můžete si vybrat kvalitu 320kbps. Stránka se jmenuje SaveTube.

1. Krok – Vybíráme video a vkládáme ho do pole

Po načtení stránky nás nezajímá nic jiného, než textové pole uprostřed vedle obrázku „VID“. Do něho vložíme youtube odkaz na video, které chceme stáhnout (Čím lepší kvalita u videa, tím lepší kvalita bude ve výsledném souboru). Poté si vybereme, zda chceme video (mp4) nebo mp3 soubor.

2. Krok – Nastavení kvality

Nelekněte se, že nás to přesměrovalo na jinou webovou stránku, to není naše starost. Na stránce se nám zobrazilo okénko, které nás zajímá (viz obrázek). Otevřete pole, ve kterém je napsané „MP4 1080p“. Po roz-kliknutí si můžeme vybrat kvalitu videa. Stažení už jednoduše provedete kliknutím na obrázek šipky směřující dolu. V případě, že chcete stáhnout mp3, klikněte na odkaz „320“. Buď se začne video konvertovat a poté se stáhne nebo začne stahování videa rovnou. (Záleží, zda někdo před vámi konvertoval nebo jste první)

Obrázek k návodu  zabývajícím se stahováním videa z youtube.
Obrázek – Jak stahovat videa z youtube online.

Doufám, že Vám tento návod bude nápomocný a těším se na Vaše reakce v komentářích. Pokud chcete být stále v obraze a chcete být informování o dalších článcích, zaregistrujte se prosím. Můžete získat výhody v chystaných soutěžích.

Mladý nadšenec do tvorby webu a všeho kolem toho. Momentálně studuji angličtinu na pomaturitním kurzu. Dále se snažím zdokonalovat jako frontend developer. Rád si zabloguji na vlastním projektu www.jakbytyoutuber.cz. Kromě toho mě také můžete zastihnout na streamu (twitch.tv/fragzoneeu.)

4 thoughts on “Jak stáhnout video z youtube?

  1. Já osobně používám nejradši https://www.onlinevideoconverter.com/.
    + Můžete si vybrat mezi Mp3 a Mp4, ale také mezi dalšími formáty, jako je např. avi atd.
    − Není zde nastavení na kvalitu videa ( není to ale zas tak vážné, videa se totiž ukládají pouze v nejvyšší kvalitě :))

    Jinak díky, určitě někdy vyzkouším 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *