Kontakt

Chtěli by jste být lepší? Máte nápady, ale nevíte jak je realizovat? Kontaktujte nás! Pomůžeme Vám stát se lepšími youtubery.

Zaujal Vás web a chtěli by jste s námi spolupracovat? Máte něco na srdci? Máte pocit, že Vám zde něco chybí nebo chcete jen poradit s něčím ohledně youtube? Můžete nás kontaktovat na naší webové stránce přímo v sekci „NAPIŠ NÁM!“. Nebojte se ani se nestyďte na nic zeptat. Pomůžeme Vám růst do kvality! 

Případně mě můžete kontaktovat na e-mailové adrese: miroslav.slusarcik@outlook.cz nebo si mě přidat na skype: Call me! - Miroslav Slusarčík

3 thoughts on “Kontakt

 1. Ahoj, koukám že máš dobrý nápad na stránky a taky jsi ho začal realizovat. Mě se to líbí, a protože jsem posedlý dokonalostí, tak bych na tebe chtěl apelovat, abys to změnil. Takže zaprvé nechápu proč má stránka 2 menu. Né jenom že jí to bere na estetičnosti a přehlednosti, ale je to k hovnu ! A jestli nechápeš responzivní web, tak wordpress na kterém je tahle stránka založená to umí sám. Další co je na hovno jsou Další informace. Na nějaký RSS se ti každej vykvajzne a nějaký návštěvy si prosímtě uschovávej u sebe. Třeba vlož do kódu stránky Google analytics a máš mnohem lepší přehled kdo to tu navštěvuje a tak. Ten facebook plugin je sice hnusnej, ale praktickej. Ale rozhodně bys měl rozdmýchat oheň nějak jinak než tím, že jsme přesáhli hranici 1000 a za to zveřejníme fakta o Youtube. Na to ti sere bílej tesák. Nechceme, chceme být youtubery, né šprti. Jo a mimochodem k tomu menu tak to druhý funguje na hovno. Pokud chceš inspiraci, tak koukni na dommeister.cz Není to sice dokonalé, psal jsem to sám, ty formuláře jsou naprosto strašný ale můj hosting nepodporuje PHP, což tenhle ano, tak toho využij. A když už jsi investoval prachy do domény, což je každej rok víc a víc, tak dělej něco pro to, aby na tuhle stránku chodili lidi denně jako pro noviny a stali se na tom závislý jako na FB. A to chce inovace, aktivitu a hlavně kvalitu. Asi se teď tvoje sebevědomí tlačí k bodu mrazu a nebo pokud si namyšlenej tak si říkáš co ti to píše za debila. Tak tomu debilovi klidně napiš, a on ti se vším poradí. Ale nemůže se dívat, jak úžasnej nápad je propagovanej naprosto nepoužívanejma RSS a faktama o Youtube, který vidí každej denně!!
  PS: Až budeš psát o mikrofonech a podobně, hlavně piš o čem ten mikrofon je, a né o tom, jaká je to značka a model, to je k hovnu. Prostě vysvětli že mikrofony jsou studiové, … a jaký jsou mezi něma rozdíly. čau

  1. Paráda, jsem rád za každý feedback. Vezmu to postupně, ať odpovím na vše. Hned na začátku chci říct, že nejsem žádný profesionál (ty podle toho jak píšeš, budeš, proto vidíš chyby). Každopádně mám chuť se zlepšovat.
   2 menu má, jelikož je to v defaultním nastavení této šablony. Samozřejmě to jde asi změnit, takže zvážím tvůj nápad. Spíš jsem jí tam měl kvůli tomu, že mám v plánu stránku rozšiřovat a nevím, jak si vystačím později pouze s jedním menu.
   Vím co je responzivnost, dokonce jsem teď nastoupil do práce jako wordpress vývojář, kde mě budou školit a zaučovat programátoři. Takže za několik týdnů začnu vyvíjet své šablony a budu moct nasadit této stránce nový kabát. Přece jenom je to zatím free šablona.
   Další informace tam mám jen kvůli tomu, že tam je registrace a přihlášení. Nějak jsem neměl potřebu klikat na nic jiného a zatím jsem nenašel (spíš nehledal) plugin, kterým změním registraci.
   Google analytics mám, ale poslední dobou s ním mám problémy, tak jsem sem nasadil tohle. Myslím si, že to není problém. Spousta úspěšných stránek má udělaný na svých stránkách TOPLIST a proto nemám zatím potřebu ho dávat pryč. 🙂
   Bohužel nejsem sběhlý v marketingu nebo nějakých jiných oblastech, takže se snažím sdílet a „rozdmýchávat oheň“ alespoň nad tím, co umím a co alespoň trochu funguje.
   Tak myslím si že investovat 150 korun do domény není až takový problém. Jsem na to sám a jsem amatér, takže si to dělám trochu svojí cestou. Změnám se nebráním, takže pokud mi chceš opravdu pomoct, můžeš mě kontaktovat na můj email. měj se 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *