Pedrův livestream 12h – Hodnocení

Pedrův livestream

Hned do začátku napíšu něco pro hnidopichy. Kdo by si snad myslel, že nemám právo zhodnotit Pedrův livestream, mýlí se. Vyjadřuji pouze svůj názor a určitě vás nechci žádným způsobem ovlivnit.

Kolik jsem na streamu strávil času živě?

Na stream jsem koukal všeho všudy živě přibližně 2 hodiny. Neodešel jsem však kvůli tomu, že by mě to přestalo bavit, ale kvůli tomu, že jsem neměl čas koukat dál. Ale poctivě jsem celých 12 hodin dokoukal do konce v záznamu a tudíž mohu říct, jak na mě celý ten stream působil. Čte tento článek vůbec někdo, kdo dokoukal Pedrův stream celý? 

Pedrovo ostré chvilky

Během streamu měl Pedro občas své slabé chvilky, kdy ho fanoušci dokázali „rozčílit“. Ačkoliv mi Pedro přijde jako klidný člověk, i on se dokáže naštvat a to nám ukázal na streamu. Není se však čemu divit. Kdo na streamu byl totiž ví, jak to probíhalo. Pedro to vzal ještě relativně v klidu, já bych tak klidný asi nebyl.

Na streamu se totiž objevilo pár (pár je možná slabé slovo) primitivních lidí. Proč primitivů? Začal spam „FattyArmy“ a Pedra to trochu naštvalo. Vyjádřil se k celé věci tak, že má Fattyho rád, ale tímhle shazují jeho fanoušci sebe, i jeho. Ale přišlo mi, že spam „FattyArmy“ začal snad ještě více. To jsou ty lidi dnes tak vymletý, že se chovají opravdu jak ovce?

Pozn.: Jen pro informaci, já Fattyho streamy občas sleduji a rád se zapojím do aktivit, jako je *CLAP CLAP* nebo ostatních jeho originálních výmyslů. Dokonce jsem ho i finančně podpořil. Ale opravdu bych nepřišel jen tak k někomu na stream a nezačal bych tam spamovat FattyArmy, jak bez-mozek. Sám Fatty už svým fanouškům několikrát říkal, že se mu tohle nelíbí a ať to nedělají.

Co se mi líbilo?

Strašně se mi líbila ta různorodost. Na Pedrovo streamu většinou vidím jen minecraft (v poslední době také CS:GO). Na dlouhém streamu bylo však o zábavu postaráno a vyměnilo se tam i více her. Nejvíce se mi líbilo 5v5 v CS:GO. Je zábava sledovat CS:GO ve více lidech. Navíc se můžu něco přiučit od zkušenějších hráčů.

Dále se mi také líbilo, že byl stream na Youtube i na Twitchi. Zpozoroval jsem totiž, kde je lepší komunita. Přišlo mi také, že Pedro se cítí lépe na Twitchi. Navíc sám říkal, že má Twitch mnohem více funkcí, než Youtube a proto, je to pro něj lepší (To platí samozřejmě pouze pro živá vysílání, ne pro nahrávání videí).

Co se mi nelíbilo?

Abych nepsal jen kladné věci, byla také věc, která se mi trochu nelíbila. Ta věc byl giveaway. Samozřejmě, že mi sám o sobě nevadil. Spíše mi vadilo, jak dlouho trval. Chápu, že je s tím více práce, ale mohl Pedro rozhodit hry v průběhu streamu a ne všechny až na konci, kdy jsem čekal, jestli ještě něco bude nebo ne.

Trochu mi tam chyběla GTA 5. Pedro ale říkal, že to chce natáčet přímo do videa, tudíž mu to nemůžeme zazlívat a nezbývá nic jiného, než se těšit na video.

Nejlepší okamžiky

Pedro dnes 28. 4. 2015 vydal nejlepší okamžiky ze streamu. Vybral věci, u kterých se opravdu můžete zasmát. Na celé video se můžete podívat zde.

Zhodnocení?

Celkovou akci bych tedy zhodnotil velice kladně a doufám, že se bude celá akce ještě několikrát opakovat. Na ničí stream jsem ještě nikdy tak dlouho nekoukal a určitě nelituji toho, že Pedrův stream byl ten první.

Pokud chcete být informování o článcích, můžete se zaregistrovat zde. Určitě se máte na co těšit. Navíc budu dělat soutěže o hry, které budou pouze pro registrované uživatele. 

Mladý nadšenec do tvorby webu a všeho kolem toho. Momentálně studuji angličtinu na pomaturitním kurzu. Dále se snažím zdokonalovat jako frontend developer. Rád si zabloguji na vlastním projektu www.jakbytyoutuber.cz. Kromě toho mě také můžete zastihnout na streamu (twitch.tv/fragzoneeu.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *