Obrovské letní slevy? Nakupte levné hry a naplňte si tak svou knihovnu na steamu! #GOG

Letní slevy na gog.com

Minule jsme vám poradili jak zdarma získat hru na steamu, dnes pro vás máme další žhavý tip, který se k nám dostal sice o jeden den později než k ostatním, ale přece se dostal. Levné hry a skvělá příležitost k tomu, abyste si mohli naplnit svou knihovnu na steamu těmi nevětšími peckami za ty nejlepší ceny! A to vše najdete na tomto webu: GOG.COM (Po kliknutí budete přesměrování).

Zde máme doporučení 3 těch nejzajímavějších a nejlepších her pro den č. 2:

This war of mine | 4,79€ (130 Kč) | -75%

V této hře nebudete hrát za elitního vojáka, ale za skupinu civilistů, kteří se snaží přežít v obléhaném městě. Budete zápasit s nedostatkem potravin, léků a budete v neustálém nebezpečí ať už před vojáky nebo před dalšími přeživšími. Budete se muset rozhodovat, koho necháte žít a čí krev budete mít na svých rukou. Někdy budete svých rozhodnutí opravdu litovat. To vše vás donutí přemýšlet jako přeživšího a budete do děje vtaženi takovým způsobem, že vás budou všechna rozhodnutí mrzet jako by to byla realita. Hra nabízí skvělý zážitek z války, který uvidíte z úplně jiného úhlu pohledu, než jste ho viděli doposud.

Kerbal space program | 23,99€ (650 Kč) | -40%

V KSP budete budovat svou základnu pro zkoumání vesmíru. Zároveň se budete snažit najmout tu nejlepší posádku, která bude řídit vaše vesmírné vozidla (rakety, lodě, letadla) a bude se snažit se vrátit v pořádku zpět na Kerbal. K dispozici máte spoustu dílů na stavění vaších lodí a každá jedna z nich bude mít vliv na to, jak se bude chovat a jak bude fungovat. Tak se připoutejte a pojďte okusit vědu o vesmíru!

Prison architect | 6,69€ (160 Kč) | -67%

Postavte si a řiďte věznici s maximální ostrahou. Slunce svými ranními paprsky laská malebný kousek venkovské půdy a čas začíná běžet. Musíte se do toho opřít a rychle postavit společnou celu pro čerstvou várku nebezpečných vězňů, kteří už do vaší budoucí káznice míří ve žlutém autobusu. Vaši dělníci skládají cihlu k cihle a vy je nemůžete nechat ani na okamžik vydechnout, jelikož vzápětí se musí pustit do budování prvního skutečného bloku s celami, abyste měli kam umístit další skupinu vězňů.
A jakmile budou mít všichni kde složit hlavu, začne teprve ta pravá zábava. Budete potřebovat jídelnu, ošetřovnu a strážnici… no jistě, a nezapomeňte napojit záchody na kanalizaci, jinak si nepřejte vidět, co se stane. A co třeba sportoviště? Nebo samotky? Či třeba místnost pro popravy?


Pro dnešek je to vše a můžete se těšit na další článek, kde vám doporučíme další hry, které během posledních měsíců/roků opravdu strašně moc zaujali. Pokud chcete dostávat i další informace o hrách, které jsou na steamu zdarma nebo ve velké slevě, nezapomeňte se zaregistrovat!

Mladý nadšenec do tvorby webu a všeho kolem toho. Momentálně studuji angličtinu na pomaturitním kurzu. Dále se snažím zdokonalovat jako frontend developer. Rád si zabloguji na vlastním projektu www.jakbytyoutuber.cz. Kromě toho mě také můžete zastihnout na streamu (twitch.tv/fragzoneeu.)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *