Exkluzivní nabídka! Staň se součástí týmu a získej možnost testovat a video-recenzovat mobilní telefony!

Používáte mobilní telefony a zajímáte se o to, jak fungují a vypadají? Bavilo by vás telefony testovat a následně na ně dělat videorecenze? Natáčíte rádi videa na YouTube? Máte mozek a umíte říci několik smysluplných vět v řadě? Pokud máte na všechny otázky odpověď „ANO!“, potom pro Vás máme exkluzivní nabídku.

Majitelé webové stránky Mobildrive.cz právě hledají video recenzenty pro mobilní telefony. Za otázku nic (kromě pár vteřin svého času) nedáte. Proto otevřete svého e-mailového klienta a napište na e-mail: androidcentrum@mobildrive.cz.

Kdo ví, možná hledají právě vás a váš hlas se stane za několik dní/týdnů/měsíců jeden z nejznámějších v České republice. Na nic nečekejte a napište hned, nebo vám to vypadne z vaší děravé hlavy (věřte mi, vlastní zkušenost).

Mladý nadšenec do tvorby webu a všeho kolem toho. Momentálně studuji angličtinu na pomaturitním kurzu. Dále se snažím zdokonalovat jako frontend developer. Rád si zabloguji na vlastním projektu www.jakbytyoutuber.cz. Kromě toho mě také můžete zastihnout na streamu (twitch.tv/fragzoneeu.)

One thought on “Exkluzivní nabídka! Staň se součástí týmu a získej možnost testovat a video-recenzovat mobilní telefony!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *