Mé dojmy z akce 4fans

4fans

Na 4fans jsem se vydal hned první den, tedy v sobotu 16.1.

Když jsem dorazil na akci, tak mě nejdříve trochu zaskočil streamer FattyPillow, který byl s fanoušky po celou dobu venku před vstupem do kongresového centra, přestože počasí moc nepřálo.

Když už jsem se dostal dovnitř, tak jsem hned věděl, že jsem na správném místě. První člověk, kterého jsem viděl, byl Expl0ited, který spěchal do dalšího patra, kde se akce konala.

Jakmile jsem se dostal do samotného dějiště 4fans, tak jsem byl mírně zklamaný. Prostor, kde se letos 4fans konal, byl znatelně menší, než minulý rok. Také musím podotknout, že cena obyčejné vstupenky byla 500,- Kč, což náplni 4fans vůbec neodpovídalo. Pokud byste totiž chtěli vyzkoušet všechny možnosti, co akce nabízela (+ podpisy a fotky od všech YouTuberů), tak by vám to zabralo nanejvýš hodinu a to možná přeháním. Také bych rád zmínil předražené jídlo a doplňky od Real Geeku a podobných sponzorů, ale s tím se dá u takových akcí počítat.

 Ale abych vše nehanil, tak bych rád dodal, že atmosféra na akci byla dobrá. Většina youtuberů se chovala přátelsky a s fanoušky si povídala. Tím bych chtěl hlavně jmenovat Martina Rotu z kanálu ‘‘Naprosto retardovaný“, který většinu času proseděl s fanoušky a povídal si s nimi.

Na akci jste také mohli vidět spousty cosplayerů s úžasnými cosplayi. Mně osobně se nejvíce líbil cosplay Jinx jako doktorky.  Dále jste měli možnost si zahrát CS:GO, Heartstone, nebo AC: Syndicate a Far Cry 4. Dokonce jste si mohli vyzkoušet nový Oculus Rift na vlastní kůži.

Také program nebyl k zahození. Prima Cool zde měla vlastní jeviště, kde se konaly soutěže a dělaly rozhovory s různými lidmi. V hlavním sále probíhal oficiální program, na který jsem měl bohužel smůlu a viděl jsem jen vystoupení 5 Angels a vyhlášení tomboly. I tak ale musím dodat, že se mi moderátoři v podání Mad Bros opravdu líbili.

Kdybych měl celou akci shrnout, tak musím říct, že byla poměrně povedená. Chvílemi jsem se sice nudil, ale i tak jsem si to celkově užil. Jen kdyby ta akce nebyla tak předražená…

Mezi mé zájmy patří psaní článků a různých příběhů. Také se starám o svou FB stránku, na kterou přidávám vtipné obrázky z různých her vlastní tvorby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *