Mafia III je oficiálně odhalena!

Mafia

Konečně se všichni Mafiáni mohou radovat! Vývojáři z 2K totiž dnes konečně odhalili třetí legendární díl Mafia, které nám oficiálně představí 5. srpna na veletrhu Gamescom v neměckém Kolíně nad Rýnem.

Už dlouhé měsíce se mluví o novém titulu Mafia a konečně víme na sto procent, že se dočkáme! Vývojáři nechtěli vystupovat na E3 právě kvůli tomu, že hru hrají především Evropané a na E3 by nevzbudila takový zájem.

Navíc vývojáři slibují trailer, který vypustí už příští středeční ráno 5. 8. 2015! Snad nám přinese hra stejný požitek, jako všechny tituly Mafia předtím. Na úvodním obrázku už můžeme vidět například auta, která jsou ze 70. let a tudíž tu máme velký skok dopředu. V pozadí vidíme čtyři postavy, avšak není ještě jasné, za kolik postav budeme hrát. Hra Mafia totiž vždy na svých obrázcích představovala všechny hlavní postavy, které ve hře vystupují.

Na vývoji hry podle všeho pracuje pobočka v kalifornském Novatu, všechno však naznačuje, že brněnské 2K Czech s kolegy v USA spolupracuje. Ostatně, právě do Novata zamířili někteří pracovníci poté, co byla před dvěma lety zavřena pražská pobočka, čeští vývojáři tudíž stále žijí a podílejí se na vývoji.

Mladý nadšenec do tvorby webu a všeho kolem toho. Momentálně studuji angličtinu na pomaturitním kurzu. Dále se snažím zdokonalovat jako frontend developer. Rád si zabloguji na vlastním projektu www.jakbytyoutuber.cz. Kromě toho mě také můžete zastihnout na streamu (twitch.tv/fragzoneeu.)

2 thoughts on “Mafia III je oficiálně odhalena!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *